Dovolenka na Slovensku
Penzión Rak pri Oravici Biliard v Penzióne Rak pri Oravici Spálňa v Penzióne Rak pri Oravici Kuchyňa v Penzióne Rak pri Oravici
Exteriér

Ubytovanie v Penzióne Rak pri OraviciSamostatný dvojpodlažný penzión s balkónom, terasou, na dvore miesto na grilovanie, parkovisko pre 6 áut. Objekt je možné prenajať aj ako celok.

Interiér

Interiér v Penzióne Rak pri Oravici5 izieb - 16 lôžok - (2x2), (2x3) a (1x4)+2 prístelky, 3 izby majú samostatnú a 2 izby spoločnú kúpeľňu, spoločenská miestnosť s kuchyňou, herňa s biliardom.

Ubytovanie

Ubytovanie v Penzióne Rak pri OraviciTri izby majú samostatnú a dve izby spoločnú kúpeľňu a WC. V izbách sa nachádza TV/SAT, rýchlovarná konvica, chladnička, rádio.

Rozloženie izieb

Penzión Rak pri Oravici - rozloženie izieb Prízemie - dve dvojposteľové izby a jedna trojposteľová izba so samostatnou kúpeľňou a WC. Poschodie - jedna trojposteľová a jedna štvorposteľová izba so spoločnou kúpeľňou a WC.

Spoločenská miestnosť

Spoločenská miestnosť v Penzióne Rak pri OraviciV Penzióne sa nachádza rozľahlá spoločenská miestnosť prepojená s plne vybavenou kuchyňou, z ktorej je východ na terasu s plastovým nábytkom.

Kuchyňa

Kuchyňa v Penzióne Rak pri OraviciNa prvom poschodí sa nachádza plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou konvicou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou. Z kuchyne sa vychádza na terasu.

Herňa

Herňa s biliardom v Penzióne Rak pri OraviciNa prízemí penziónu sa nachádza herňa s biliardom a množstvom spoločenských hier, do ktorej majú prístup len ubytovaní hostia.

Terasa

Terasa v Penzióne Rak pri OraviciZ kuchyne na prvom poschodí je východ na terasu s plastovým nábytkom a grilom.

Cenník

Cenník ubytovania v Penzióne Rak pri OraviciCena za osobu od 7 € do 10 €, celý objekt od 120 € do 140 €.

Fotogaléria

Fotogaléria - Penzión Rak pri OraviciExteriér, interiér, okolie Penziónu Rak pri Oravici, rekreačné strediská poskytujúce športové vyžitie, oddych, zábavu, wellness.

(c)2010 www.penzionrak.orava.sk E-Mail: penzionrak@orava.sk Tel: +421 (0) 915 895 576 Adresa: Oravická 129, 02712 Vitanová, Slovensko