Dovolenka na Slovensku
Penzión Rak pri Oravici Biliard v Penzióne Rak pri Oravici Spálňa v Penzióne Rak pri Oravici Kuchyňa v Penzióne Rak pri Oravici
Penzión Rak pri Oravici

Ubytovanie v Penzióne Rak pri OraviciPenzión sa nachádza v obci Vitanová na Orave, okres Tvrdošín, Severné Slovensko, v blízkosti hraničného prechodu s Poľskom, neďaleko Meanderpark Oravice. Najbližšie mesto je Trstená.

Objekt

Dovolenka v Penzióne Rak pri OraviciZariadenie je celoročne prevádzkované, ohradené, parkovanie vo dvore (6x), celoročný prístup autom, vonkajšie drevené sedenie, gril, ohnisko, detská hojdačka.

Ubytovanie

Ubytovanie v Penzióne Rak pri OraviciV zariadení sa nachádza 5 izieb, kapacita lôžok je 14 + 2 prístelky. Prístelky je možné umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti podľa potreby. Minimálny počet ubytovaných osôb: 2.

Atrakcie

Oravský hradTermálne kúpalisko Meanderpark Oravice, lyžiarske strediská Skipark Vitanová, Meanderskipark Oravice, Roháče - Spálená, Brezovica, Zuberec, Oravský hrad, Oravská priehrada, skanzen.

Exteriér

Exteriér Penziónu Rak pri OraviciSamostatný dvojpodlažný penzión s balkónom, terasou s plastovým nábytkom, na dvore miesto na grilovanie, parkovisko pre 6 áut. Objekt je možné prenajať aj ako celok, majiteľ nebýva v objekte.

Interiér

Interiér v Penzióne Rak pri Oravici5 izieb - 14 lôžok+2 prístelky - (2x2), (2x3) a (1x4), 3 izby majú samostatnú a 2 izby spoločnú kúpeľňu, spoločenská miestnosť s plne vybavenou kuchyňou, herňa s biliardom pre ubytovaných hostí.

Príslušenstvo

Príslušenstvo v Penzióne Rak pri OraviciTri izby majú samostatnú a dve izby spoločnú kúpeľňu a WC. V izbách sa nachádza TV/SAT, rýchlovarná konvica, rádio, chladnička.

Rozloženie izieb

Rozloženie izieb v Penzióne Rak pri OraviciPrízemie - dve trojposteľové izby a jedna trojposteľová izba, všetky so samostatnou kúpeľňou a WC, herňa s biliardom. Poschodie - 1 trojposteľová a 1 štvorposteľová izba so spoločnou kúpeľňou a WC.

Cenník

Cenník ubytovania v Penzióne Rak pri OraviciCena za osobu od 7 € do 10 €, celý objekt od 120 € do 140 €. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

Objednávka (nezáväzná)

Objednávka ubytovania v Penzióne Rak pri OraviciVyplňte prosím kontaktný formulár a napíšte nám Vaše požiadavky ohľadom ubytovania alebo aj iné pripomienky, otázky a námety. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Mapa Vitanová

Mapa VitanováPenzión Rak pri Oravici sa nachádza na severe Slovenska v oravskej obci Vitanová, okres Tvrdošín. Neďaleko je hraničný prechod s Poľskom - Suchá Hora.

Poloha objektu v obci

Poloha Penziónu Rak pri OraviciPenzión sa nachádza na okraji obce Vitanová, blízko autobusová zastávka, nákupné stredisko, reštaurácia, kaviareň, lyžiarske stredisko Ski Vitanová.

(c)2010 www.penzionrak.orava.sk E-Mail: penzionrak@orava.sk Tel: +421 (0) 915 895 576 Adresa: Oravická 129, 02712 Vitanová