Dovolenka na Slovensku
Penzión Rak pri Oravici Biliard v Penzióne Rak pri Oravici Spálňa v Penzióne Rak pri Oravici Kuchyňa v Penzióne Rak pri Oravici
Cenník

Cenník ubytovania v Penzióne Rak pri OraviciCena za osobu a lôžko od 7 do 16 €, cena za celý objekt od 110 do 150 €. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

Objednávka (nezáväzná)

Objednávka ubytovania v Penzióne Rak pri OraviciVyplňte prosím kontaktný formulár a napíšte nám Vaše požiadavky ohľadom ubytovania alebo aj iné pripomienky, otázky a námety. Tešíme sa na Vašu návštevu. Ďakujeme.

Mapa Vitanová

Mapa VitanováPenzión Rak pri Oravici sa nachádza na severe Slovenska v oravskej obci Vitanová, okres Tvrdošín, najbližšie mesto je Trstená. Neďaleko je hraničný prechod s Poľskom - Suchá Hora.

Poloha objektu

Poloha Penziónu Rak pri OraviciPenzión sa nachádza na kraji obce Vitanová v okrese Tvrdošín, blízko autobusová zastávka, nákupné stredisko, reštaurácia, kaviareň, lyžiarske stredisko Skipark Vitanová Vrchdolinky.

(c)2010 www.penzionrak.orava.sk E-Mail: penzionrak@orava.sk Tel: +421 (0) 915 895 576 Adresa: Oravická 129, 02712 Vitanová