Dovolenka na Slovensku
Penzión Rak pri Oravici Biliard v Penzióne Rak pri Oravici Spálňa v Penzióne Rak pri Oravici Kuchyňa v Penzióne Rak pri Oravici
Meander Thermal Park Oravice

Meanderpark OraviceCeloročné kúpanie vo vonkajších i vnútorných, teplých i studených bazénoch, plaveckom bazéne, morské vlny, tobogán, sauna, wellness, reštauračné zariadenia..

Meander Ski Park Oravice

Meander Ski Park OraviceJediné lyžiarske stredisko v Tatrách i blízkom okolí, ktoré ponúka výnimočné vyžitie zimných športov s možnosťou relaxu v geotermálnej vode, umelo zasnežovaný svah.

Ski Vitanová Vrchdolinky

Ski Vitanová VrchdolinkyPerfektne upravené lyžiarske svahy, vleky a sedačková lanovka. Samozrejmosťou je umelé zasnežovanie a úprava zjazdových tratí.

Oravský hrad

Oravský hradV obci Oravský Podzámok sa nachádza národná kultúrna pamiatka Oravský hrad, postavený v 13. storočí.

Oravská priehrada

Oravská priehradaV okolí penziónu sa nachádza Oravská priehrada, rozlohou najväčšia priehrada na Slovensku, možnosť vodných športov, kúpanie, plávanie, lodná doprava.

Západné Tatry - Roháče

Západné Tatry - RoháčeZápadné Tatry sú veľkým lákadlom pre mnohých turistov - turistika, vysokohorská turistika, horolezectvo, skialpinizmus, lyžovanie, snowboarding.

Prechádzky prírodou

Prechádzky oravskou prírodouNávštevníci Penziónu Rak pri Oravici majú možnosť spoznávať malebné zákutia oravskej prírody, dýchať čerstvý vzduch a relaxovať.

Múzeum oravskej dediny

Múzeum oravskej dediny v BrestovejSkanzen sa nachádza v Brestovej neďaleko obce Zuberec, ponúka návštevníkom prehliadku ľudovej architektúry na Orave.

Cenník

Cenník ubytovania v Penzióne Rak pri OraviciCena za osobu a lôžko od 7 do 10 €, cena za celý objekt od 120 do 140 €. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

Objednávka (nezáväzná)

Objednávka ubytovania v Penzióne Rak pri OraviciVyplňte prosím kontaktný formulár a napíšte nám Vaše požiadavky ohľadom ubytovania alebo aj iné pripomienky, otázky a námety. Tešíme sa na Vašu návštevu. Ďakujeme.

Mapa Vitanová

Mapa VitanováPenzión Rak pri Oravici sa nachádza na severe Slovenska v oravskej obci Vitanová, okres Tvrdošín. Neďaleko je hraničný prechod s Poľskom - Suchá Hora.

Poloha objektu v obci

Poloha Penziónu Rak pri OraviciPenzión sa nachádza na okraji obce Vitanová, blízko autobusová zastávka, nákupné stredisko, reštaurácia, kaviareň, lyžiarske stredisko Ski Vitanová.

(c)2010 www.penzionrak.orava.sk E-Mail: penzionrak@orava.sk Tel: +421 (0) 915 895 576 Adresa: Oravická 129, 02712 Vitanová